صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 هيوندا در شرکت Autotalks سرمايه گذاري مي‌کند تا نسل آينده تراشه‌هاي الکترونيکي خودروهاي مرتبط را توسعه دهد.

 

شرکت خودروسازي هيوندا از استراتژي جديدش در مشارکت با شرکت اسرائيلي Autotalks در زمينه سرمايه‌گذاري مستقيم براي توسعه نسل آينده تراشه‌­هاي الکترونيکي خودروهاي مرتبط خبر داد. Autotalks در سال 2008 تاسيس شده است و متخصص توليد تراشه‌­هاي V2X مي‌­باشد. طبق گفته اين شرکت،  فناوري V2X ايمني جاده و خودروها را بهبود مي‌بخشد و براي رانندگي خودکار و بدون راننده حياتي است.

 مجموع سرمايه‌گذاري توسط هيوندا اعلام نشده است. بر اساس گزارش Crunchbase Figures، شرکت Autotalks سرمايه گذاري را تا به حال بيش از 70 ميليون دلار افزايش سرمايه داده است.

يانسِئونگ، مدير بخش خلاقيت‌هاي آزاد تجاري شرکت هيوندا، گفته است: « ارتباطات خودرويي يکي از فناوري­‌هاي اصلي است که مي‌تواند مانند رانندگي خودکار و سرگرمي­‌هاي اطلاعاتي در مدل‌هاي کسب و کار شهر هوشمند به کار گرفته شود،. هيوندا به سرمايه‌گذاري بر روي فناوري‌هاي نوين که همراستا با ارکان اساسي استراتژي هيوندا در امروز و آينده هستند، ادامه خواهد داد.»

مدير اجرايي شرکت Autotalks، هاگاي زايس، مي­گويد: «داشتن سرمايه‌گذاري مستقيم يک شرکت جهاني خودروسازي مانند هيوندا، نه تنها نشان دهنده اطمينان به شرکت است، بلکه اثباتي براي رشد بازار فناوري V2X محسوب مي‌­شود.»

او در ادامه گفته است: « هدف هيوندا در زمينه جديدترين توسعه‌ها در حوزه ارتباطات و فناوري‌هاي ايمني کاملاً با توانايي‌هاي پيشرو شرکت ما در حوزه V2X منطبق است. سرمايه‌ هيوندا، نقشه راه ما را در زمينه اين تقويت مي‌­کند، همان‌گونه که از مشتريان و شرکاي ما در سراسر جهان نيز حمايت خواهد کرد.»

شرکت Autotalks مي‌گويد فناوري­‌اش «از طريق تراشه­‌هاي کيفي در صنعت خودر به کاهش تصادفات جاده­‌اي و بهبود جابجايي خودروها کمک مي­‌کند» و اين تراشه­‌ها «پيشرفته­‌ترين و کارآمدترين راهکارهاي ارتباطات V2X را با امنيت کامل براي خودروهاي بدون راننده ارائه مي‌­دهند

Autotalks اذعان دارد که فناوري پيشرفته‌‌اش «اطلاعات حسگرهاي ديگر، به ويژه حسگرهايي که در شرايط عدم ديد مستقيم، آب­ و هواي نامساعد و شرايطي که در آن نور کافي نيست کار مي‌کنند، را جمع آوري و ترکيب مي‌کند» و «به شکل قابل توجه‌اي ايمني جاده‌ها را بهبود مي‌بخشد و به نحو کارآمدي ارتباط بين وسايل نقليه، خودروهاي بدون راننده، موتورسواران و رهگذران پياده را برقرار مي‌کند.»

 

 

97/04/31

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است