صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 نسل بعدي ماجول ADAS شرکت U-blox، يک راهکار آماده توليد با هزينه و اندازه مناسب ارائه مي دهد.

 

cialis 20mg predaj

cialis 20mg cena gpdpblog.gsb.gov.tr

5 ژوئن 2017 – برگرفته از سايت www.electropages.com

ماجول VERA-P1 که آخرين سري توليدات شرکت U-blox در بخش V2X است با هدف شتاب بخشي به توسعه خودروهاي ايمن­‌تر و با درجه خودکاري بالاتر طراحي شده است. هدف توسعه خودروهاي بدون راننده قابل اطمينان و ايمن فقط از طريق فناوري قابل تحقق است. صنعت خودرو، دولت ها و موسسات تدوين استاندارد، همه قائل هستند که براي اين موضوع بايد خودروها بتوانند با ساير خودروها و محيط اطراف خود ارتباط برقرار کنند که به طور کلي از آن با عنوان قابليت V2X (ارتباطات خودرو با هرچيز ديگر) ياد مي ­شود.

ماجول VERA-P1 آخرين نمونه از ماجول فرستنده – گيرنده در رده خودرويي است که منطبق بر استاندارد IEEE 802.11p مي ­باشد که نسل بعدي سامانه­‌هاي پيشرفته دستيار راننده (ADAS) را عملياتي مي‌­سازد و موضوع رانندگي خودکار را به پيش خواهد برد.

کستاس ميمتيس، مدير استراتژي توليد راديوي برد کوتاه در شرکت U-blox مي­گويد: «معرفي ماجولVERA-P1 به تعهد ما براي اين بازار مهيج و نوظهور مي­افزايد. اين ماجول يک نسل جديد در فرستنده - گيرنده­هاي V2X شرکت U-blox را به مشتريان آن نشان مي­دهد. بر اساس زير سامانه مشابه راديويي که در ماجول قبلي V2X THEO استفاده شده بود، ساخته شده است و همان کارايي بالا را در بسته­بندي کوچکتر و با هزينه مناسب‌تر ارائه مي­دهد.

 

1396/03/20

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۱/۱۴
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است