صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 پروژه CITI، بزرگترين پروژه حمل و نقل هوشمند مشارکتي (C-ITS) در استراليا

 

lamictal pregnancy category

lamictal pregnancy autism blog.analysisuk.com

abortion support

buy abortion pill

طرح نوآورانه حمل و نقل هوشمند مشارکتي از فناوري C-ITS در خودروهاي سنگين استفاده خواهد کرد تا مسيري هوشمند از خودروهاي مرتبط به طول 42 کيلومتر در منطقه ايلاوارا واقع در جنوب سيدني ايجاد کند. اين پروژه يکي از اولين پروژه‌هاي آزمون در مقياس وسيع در جهان خواهد بود که مختص  خودروهاي سنگين است.

اين مسير، يک گذرگاه‌ اصلي حمل و نقل در منطقه ولونگونگ و ورودي مناطق شهري و روستايي به حساب مي‌آيد. تعداد زيادي از تصادفات در طول اين مسير مربوط به خودروهاي سنگين مي‌باشد. اولين مرحله آزمون متشکل از 60 خودروي سنگين خواهد بود که به تجهيزات CITI مجهز شده‌اند.

انتشار اطلاعات ايمني

يک ايستگاه‌ کنار جاده‌اي، اطلاعات ايمني و آب و هوايي را به خودروهاي سنگين در مناطقي واقع در شيب کوه اوسلي که محدوديت سرعت براي کاميون‌ها و اتوبوس‌ها 40 کيلومتر بر ساعت است ، اطلاع‌ رساني مي‌کند. سه مجموعه از تقاطع­ها به ارتباطات برد کوتاه اختصاصي مجهز مي‌شوند تا اطلاعات بلادرنگ چراغ قرمز راهنمايي را از طريق صفحه نمايش نصب شده در داخل کاميون به راننده ارائه دهند. اين آزمون در نيمه دوم سال 2014 شروع شده و به توسعه دهندگان و توليدکنندگان اين امکان را مي‌دهد تا کاربردها و تجهيزات ديگر سامانه‌هاي حمل و نقل مشارکتي را تحليل کرده و مورد آزمون قرار دهند.

شرکا:

پروژه CITI توسط دولت فدرال، حمل و نقل نيوساوت ولز (NSW) و اداره فناوري ارتباطات و اطلاعات ملي استراليا (NICTA) به طور مشترک حمايت مالي شده است.

 

 

 

 

1393/02/20

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است