صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 معرفي و حضور پروژه سامانه ارتباطات خودرويي در نخستين همايش سيستم‌هاي حمل و نقل هوشمند جاده‌اي

 

sertraline and alcohol reddit

sertraline and alcohol abuse

3rd trimester abortion

debates on abortion click

کارگاه آموزشي «معرفي فناوري ارتباطات خودرويي و کاربردهاي آن در ايمني تردد خودروها، مديريت ترافيک و حفظ محيط زيست»، اول بهمن ماه امسال همزمان با نخستين همايش سيستم­‌هاي حمل و نقل هوشمند جاده‌اي برگزار شد.

معرفي اجزاي فناوري ارتباطات خودرويي و اقدامات انجام شده و جاري در ساير کشورها براي حرکت به سمت پياده­‌سازي عملياتي کاربردهاي اين فناوري از جمله مباحث مطرح شده در اين کارگاه آموزشي بوده اند. در اين کارگاه ضمن تشريح بخشي از دستاوردهاي اجراي پروژه ملي «طراحي و پياده سازي سامانه ارتباطات هوشمند خودرويي» ، به سئوالات حاضرين در خصوص ابعاد مختلف فناوري و الزامات توسعه کاربردهاي آن در کشور پاسخ داده شده است.

مقاله «به روزرساني و تغذيه اطلاعات ترافيکي تابلوهاي VMS با استفاده از فناوري ارتباطات خودرويي» نيز در اين همايش ارائه شده است. متن اين مقاله در بخش دستاوردهاي پروژه در همين سايت قابل دسترسي مي­باشد.

نخستين همايش سيستم‌هاي حمل و نقل هوشمند جاده‌اي، 30 دي و اول بهمن ماه امسال توسط سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در مرکز همايش‌هاي صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد. هدف اصلي اين همايش ارتقاي دانش بکارگيري ITS براي افزايش ايمني در جاده‌ها اعلام شده است.

آشنايي و ارتباط ميان استادان، پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصين، سياستگذاران و علاقه‌مندان حوزه سامانه‌هاي حمل ونقل هوشمند  ITS، بررسي چالش‌هاي فني و اجرايي در فرآيند انجام کار، ترويج فناوري‌هاي نوين در اين نوع سامانه‌ها، ارتقاي سامانه‌هاي موجود و بهبود روش‌هاي پياده­‌سازي  ITS از ديگر اهداف برگزارکنندگان اين همايش بوده است.

 

 

1393/11/12
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است