صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 رئيس جمعيت طرفداران ايمني: مقابله با تصادفات جاده اي نيازمند عزم ملي

 

can you buy citalopram over counter uk

buy citalopram

symbicort inhaler coupon

symbicort side effects

به گزارش سايت خبري تين نيوز،  رئيس هيئت مديره جمعيت طرفداران ايمني راه ها گفت: در هر پنج ساعت يک دانش آموز بر اثر تصادف جان خود را از دست مي دهد.

بخارايي در همايش ارتقا سطح آگاهي و باورهاي عمومي در فرهنگ ترافيک در تبريز افزود: تصادفات جاده اي همانند غولي خاموش در حال فروبلعيدن جان آحاد مردم است و پارسال با وجود تلاش هاي صورت گرفته در اين باره ، علاوه بر مصدوم و معلول شدن 300 هزار نفر ، 18 هزار نفر کشته شدند که هزار و 800 نفر آنان دانش آموز بودند.

وي گفت: تصادفات پارسال بيش از يک و نيم ميليون نفر را درگير خود کرد و 250 هزار نفر را نيز رو به فقر سوق داد که بسيار تکان دهنده است.

بخارايي گفت: اگر باور کنيم که تلفات و تصادفات جاده اي و ايمني راه ها ، فاجعه اي ملي است پس براي مقابله با آن نيازمند عزم ملي هستيم.

وي افزود: از آنجايي که رفتارهاي ترافيکي به عنوان شاخص رشد فرهنگي در جوامع بين الملل تلقي مي شود نياز است آحاد مردم را با رفتار هاي ترافيکي آشنا کرد و آنها را ملزم به رعايت قوانين و مقرارت کنيم.

بخارايي گفت: براي ترويج فرهنگ درست ترافيک ابتدا بايد خودمان سفير فرهنگي ايمني باشيم و مقررات را رعايت کنيم و ديگران را نيز تحت تاثير قرار دهيم.

وي افزود: همايش هاي متعدد با گروه هاي مختلف از جمله دانش آموزان ، رانندگان ، بانوان ، روحانيون ، هنرمندان ، اصحاب رسانه و ورزشکاران در دهه ايمني برگزار مي شود و در اين دهه که از 14 تا 25 آبان نامگذاري شد با برگزاري اين گونه همايش ها ، قوانين و مقررات رانندگي و ترافيک را با تعريف و اطلاع رساني خواهيم کرد.

 

 

(منبع :   تين نيوز)       
1393/08/03

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است