صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 رئيس جمعيت طرفداران ايمني: مقابله با تصادفات جاده اي نيازمند عزم ملي

 

symbicort inhaler coupon

symbicort side effects

به گزارش سايت خبري تين نيوز،  رئيس هيئت مديره جمعيت طرفداران ايمني راه ها گفت: در هر پنج ساعت يک دانش آموز بر اثر تصادف جان خود را از دست مي دهد.

بخارايي در همايش ارتقا سطح آگاهي و باورهاي عمومي در فرهنگ ترافيک در تبريز افزود: تصادفات جاده اي همانند غولي خاموش در حال فروبلعيدن جان آحاد مردم است و پارسال با وجود تلاش هاي صورت گرفته در اين باره ، علاوه بر مصدوم و معلول شدن 300 هزار نفر ، 18 هزار نفر کشته شدند که هزار و 800 نفر آنان دانش آموز بودند.

وي گفت: تصادفات پارسال بيش از يک و نيم ميليون نفر را درگير خود کرد و 250 هزار نفر را نيز رو به فقر سوق داد که بسيار تکان دهنده است.

بخارايي گفت: اگر باور کنيم که تلفات و تصادفات جاده اي و ايمني راه ها ، فاجعه اي ملي است پس براي مقابله با آن نيازمند عزم ملي هستيم.

وي افزود: از آنجايي که رفتارهاي ترافيکي به عنوان شاخص رشد فرهنگي در جوامع بين الملل تلقي مي شود نياز است آحاد مردم را با رفتار هاي ترافيکي آشنا کرد و آنها را ملزم به رعايت قوانين و مقرارت کنيم.

بخارايي گفت: براي ترويج فرهنگ درست ترافيک ابتدا بايد خودمان سفير فرهنگي ايمني باشيم و مقررات را رعايت کنيم و ديگران را نيز تحت تاثير قرار دهيم.

وي افزود: همايش هاي متعدد با گروه هاي مختلف از جمله دانش آموزان ، رانندگان ، بانوان ، روحانيون ، هنرمندان ، اصحاب رسانه و ورزشکاران در دهه ايمني برگزار مي شود و در اين دهه که از 14 تا 25 آبان نامگذاري شد با برگزاري اين گونه همايش ها ، قوانين و مقررات رانندگي و ترافيک را با تعريف و اطلاع رساني خواهيم کرد.

 

 

(منبع :   تين نيوز)       
1393/08/03

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است