صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 نصب و آزمون عملکرد پنجمين RSU در مسير اجراي آزمايشي پروژه (ابتداي بزرگراه قزوين - زنجان)

 

sertraline and alcohol uk

sertraline alcohol memory loss blog.nvcoin.com

cialis cena

cialis cena 2018

تجهيزات مورد نظر براي نصب در کنار مسير اجراي پروژه موسوم به [1]RSU در نقاطي نصب مي­شوند که از استعداد اجراي کاربردهاي تعريف شده در پروژه برخوردار باشند.  در تمام RSUهاي پروژه پيش­بيني شده است که کاربرد شماره 3 (رديابي خودروهاي عبوري و جمع­آوري داده­هاي ترافيکي) اجرا گردد. در کنار اين کاربرد مشترک، هر RSU يک يا چند کاربرد ديگر را نيز اجرا مي­کند که بستگي به محل انتخاب شده براي نصب آن دارد. در اين گزارش به اختصار به نحوه نصب و آزمون عملکرد پنجمينRSU در محل ايستگاه اخذ عوارض کنارگذر قزوين (ابتداي بزرگراه قزوين - زنجان)  در تاريخ 92/05/22 پرداخته شده است. 

 اين RSU کاربردهاي تعريف شده زير را اجرا مي­کند:

    کاربرد شماره 1 : پرداخت الکترونيکي

    کاربرد شماره 3 : رديابي خودروهاي عبوري و جمع­آوري داده­هاي ترافيکي،

موقعيت نصب RSU

با توجه به در نظر گرفته شدن کاربرد شمار 1 براي RSU نصب شده در محل فوق­الذکر، اين RSU بايد در مکاني نصب شود که از ديد و پوشش کافي نسبت به دو سمت بزرگراه براي تشخيص خودروها و ارسال پيام­هاي مربوط به اخذ عوارض برخوردار باشد. از اينرو با بررسي محلي، دکل موجود بر روي بام ساختمان اداري شرکت ملي آزادراه قزوين - زنجان براي اين کار مناسب تشخيص داده شد. پس از هماهنگي­هاي لازم با مديريت محترم اين شرکت و با همکاري مديريت محترم ايستگاه، شرايط و تمهيدات لازم براي نصب RSU بر روي دکل مزبور فراهم گرديد.

در شکل زير، موقعيت مکاني خودروي مجهز به تجهيزات وضعيت نماي خودرو (OBU) در زمان شناسايي توسط RSU نشان داده شده است. فاصله نقطه شناسايي خودرو تا محل نصب RSU ، به طوري که در شکل زير آمده است، حدوداً 1650 متر مي­باشد.

 

مراحل نصب  RSU و آزمون عملکرد آن در گزارش پيوست آمده است.[1] Road Side Unit

 

 

 

 

 

 

 ضمایم
 
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است