صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 امضاء تفاهم نامه اجراي قرارداد پروژه ارتباطات هوشمند خودرويي بين سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و جهاد دانشگاهي در تاريخ 16/07/90

 

venlafaxine and alcohol interaction

venlafaxine and alcohol death

mixing weed and adderall

mixing zoloft and weed blog.analysisuk.com
ر حاشيه يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهران، هشت توافق‌نامه همکاري بين وزراي صنعت، معدن و تجارت و علوم و تحقيقات امضا شد.
به گزارش شابا به نقل از شبکه اطلاع‌رساني توليد و تجارت ايران، اين توافق‌نامه‌ها شامل 6 قرارداد تحقيقاتي و 2 تفاهم‌نامه سرمايه‌گذاري در زمينه صنايع پيشرفته، در جهت حمايت ايدرو از اين صنايع بود.
2 پروژه سرمايه‌گذاري، نتيجه کارهاي تحقيقاتي بوده که بين سازمان گسترش و دانشگاه صنعتي اميرکبير و نيز موسسه رويان منعقد شده بود و اکنون قابليت تجاري‌سازي پيدا کرده است.
بنا بر اين گزارش، قرارداد ايجاد مجتمع توليد سلول‌هاي بنيادي و فرآورده‌هاي بيولوژيک با پژوهشگاه رويان و قرارداد توليد کوره‌هاي صنعتي مجهز به مشعل HRS (موسوم به HiCOT) با دانشگاه صنعتي اميرکبير از جمله اين توافق‌نامه‌ها بود.
همچنين طرح بهسازي نمونه اتوبوس هيبريد، طرح ربات انسان‌نما، طرح تدوين دانش فني ساخت غشاي اسمز معکوس، سامانه ارتباطات هوشمند خودرويي، طرح توسعه منابع انرژي با الهام از خورشيد و پايلوت تحقيقاتي توسعه فناوري آنزيم‌هاي صنعتي، به عنوان طرح‌هايي که قرار است سازمان گسترش و نوسازي صنايع با امضاي قرارداد و تفاهم‌نامه به حمايت از آنها بپردازد.

(منبع :   شبکه اطلاع رساني بازرگاني ايران)       
16/07/90
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است